Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Финансового соглашения (Проект "Завершение строительства метрополитена в г. Днепропетровске") между Украиной и Европейским инвестиционным банком

Пояснительная записка к проекту закона Украины от 29.08.2014 № 95
Дата рассмотрения: 29.08.2014 Карта проходжения проекта

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту Закону України "Про ратифікацію Фінансової угоди (Проект "Завершення будівництва метрополітену у м. Дніпропетровську") між Україною та Європейським інвестиційним банком"

1. Обґрунтування необхідності прийняття акта

Проект Закону України розроблено Міністерством фінансів України на виконання вимог Закону України "Про міжнародні договори України" та Порядку ініціювання, підготовки та реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 року N 1027, та доручення Кабінету Міністрів України N 43528/1/1-12 від 01.11.2012.

2. Мета і шляхи її досягнення

Прийняття Закону України про ратифікацію є формою надання Україною згоди на обов'язковість для України Фінансової угоди (Проект "Завершення будівництва метрополітену у м. Дніпропетровську") між Україною та Європейським інвестиційним банком, що у свою чергу є одним із етапів набуття чинності вказаною Фінансовою угодою.

3. Правові аспекти

Основними нормативно-правовими актами в даній сфері є:

Конституція України;

Закон України "Про міжнародні договори України";

постанова Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 року N 1027 "Про порядок ініціювання, підготовки та реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями".

Реалізація зазначеного проекту Закону України не потребує внесення змін до чинних та розроблення нових нормативно-правових актів.

4. Фінансово-економічне обґрунтування

Реалізація зазначеного проекту Закону України не потребує додаткових бюджетних коштів у 2014 році. Виконання Фінансової угоди буде мати вплив на показники бюджету у майбутніх бюджетних періодах (фінансово-економічне обґрунтування додається).

5. Позиція заінтересованих органів

Проект Закону України погоджено з Міністерством інфраструктури України, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Дніпропетровською облдержадміністрацією та Дніпропетровською міською радою без зауважень, з Міністерством юстиції України - із зауваженнями щодо невідповідності вимогам нормопроектувальної техніки, які враховано, з Міністерством закордонних справ України - із зауваженнями, які враховано.

6. Регіональний аспект

Проект Закону України стосується питання розвитку транспортної інфраструктури м. Дніпропетровськ і потребує погодження Дніпропетровською облдержадміністрацією та Дніпропетровською міською радою.

7. Запобігання корупції

Проект Закону України не має правил та процедур, які можуть містити ризики вчинення корупційних правопорушень.

8. Громадське обговорення

Проект Закону України не потребує обговорення та консультацій з громадськістю.

9. Позиція соціальних партнерів

Проект Закону України не стосується соціально-трудової сфери.

10. Оцінка регуляторного впливу

Проект Закону України "Про ратифікацію Фінансової угоди (Проект "Завершення будівництва метрополітену у м. Дніпропетровську") між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку" не є регуляторним актом.

11. Прогноз результатів

Прийняття проекту Закону України забезпечить надання Україною згоди на обов'язковість для України Фінансової угоди (Проект "Завершення будівництва метрополітену у м. Дніпропетровську") між Україною та Європейським інвестиційним банком.

 

Міністр фінансів України 

О. Шлапак

Опрос