Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Соглашения между Украиной и Малайзией о направлении Малайзийского персонала в Украину в связи с падением самолета "Malaysian Airlines" рейса MH17

Пояснительная записка к проекту закона Украины от 11.08.2014 № 91
Дата рассмотрения: 11.08.2014 Карта проходжения проекта

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту Закону України "Про ратифікацію Угоди між Україною та Малайзією про направлення Малайзійського персоналу до України у зв'язку з падінням літака "Malaysian Airlines" рейсу MH17"

1. Обґрунтування необхідності прийняття акта

Проект Закону України "Про ратифікацію Угоди між Україною та Малайзією про направлення Малайзійського персоналу до України у зв'язку з падінням літака "Malaysian Airlines" рейсу MH17" (далі - проект Закону України) розроблено відповідно до положень частини шостої статті 9 Закону України "Про міжнародні договори України".

Прийняття проекту Закону України дозволить ратифікувати Угоду між Україною та Малайзією про направлення Малайзійського персоналу до України у зв'язку з падінням літака "Malaysian Airlines" рейсу MH17, що сприятиме залученню малайзійської сторони до розслідування причин авіаційної катастрофи, яка сталася на території України 17 липня 2014 року.

2. Мета і шляхи її досягнення

Практичне значення і мета проекту Закону України полягають у тому, що в разі його схвалення Верховною Радою України, всі необхідні внутрішньодержавні процедури щодо набрання чинності зазначеною Угодою з Української Сторони буде виконано.

3. Правові аспекти

У відповідній сфері суспільних відносин діє Закон України "Про міжнародні договори України" від 29.06.2004 р.

Прийняття Закону України не потребуватиме внесення змін до чинного законодавства України та прийняття нових законодавчих актів.

4. Фінансово-економічне обґрунтування

Прийняття Верховною Радою України Закону України не призведе до додаткових фінансових та матеріальних витрат. Усі фінансові питання вирішуватимуться у межах коштів, передбачених Державним бюджетом України відповідальним центральним органам виконавчої влади для виконання заходів міжнародного співробітництва у зазначеній сфері.

5. Позиція заінтересованих органів

Проект Закону погоджений з Міністерством юстиції України.

6. Регіональний аспект

Проект Закону України не стосується питання розвитку адміністративно-територіальних одиниць.

61. Запобігання дискримінації

У проекті Закону відсутні положення, які містять ознаки дискримінації. Зазначений проект не потребує проведення громадської антидискримінаційної експертизи.

7. Запобігання корупції

У проекті Закону України відсутні правила і процедури, які можуть містити ризики вчинення корупційних правопорушень. Проект Закону України не потребує проведення громадської антикорупційної експертизи.

8. Громадське обговорення

Проект Закону України не потребує проведення консультацій з громадськістю.

9. Позиція соціальних партнерів

Проект Закону України не стосується соціально-трудової сфери, тому не потребує врахування позиції профспілок та об'єднань організацій роботодавців.

10. Оцінка регуляторного впливу

Проект Закону України не є регуляторним актом та не матиме впливу на ринкове середовище, забезпечення прав і інтересів суб'єктів господарювання, громадян та держави.

11. Прогноз результатів

У разі прийняття Верховною Радою України Закону України "Про ратифікацію Угоди між Україною та Малайзією про направлення Малайзійського персоналу до України у зв'язку з падінням літака "Malaysian Airlines" рейсу MH17" зазначену Угоду буде ратифіковано, тим самим будуть виконані внутрішньодержавні процедури в Україні, необхідні для набрання нею чинності.

 

Т. в. о. Міністра

А. В. Олефіров

Опрос