Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Соглашения между Украиной и Австралией о направлении Австралийского персонала в Украину в связи с падением самолета "Malaysia Airlines" рейса MH17

Пояснительная записка к проекту закона Украины от 25.07.2014 № 87
Дата рассмотрения: 25.07.2014 Карта проходжения проекта

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту Закону України "Про ратифікацію Угоди між Україною та Австралією про направлення Австралійського персоналу до України у зв'язку з падінням літака "Malaysia Airlines" рейсу MH17"

1. Обґрунтування необхідності прийняття акта

Проект Закону України "Про ратифікацію Угоди між Україною та Австралією про направлення Австралійського персоналу до України у зв'язку з падінням літака "Malaysia Airlines" рейсу MH17" (далі - проект Закону України) розроблено відповідно до положень частини шостої статті 9 Закону України "Про міжнародні договори України".

Прийняття проекту Закону України дозволить ратифікувати Угоду між Україною та Австралією про направлення Австралійського персоналу до України у зв'язку з падінням літака "Malaysia Airlines" рейсу MH17, що сприятиме залученню австралійської сторони до розслідування причин авіаційної катастрофи, яка сталася на території України 17 липня 2014 року з рейсом МН17 авіакомпанії "Малазійські авіалінії".

2. Мета і шляхи її досягнення

Практичне значення і мета проекту Закону України полягають у тому, що в разі його схвалення Верховною Радою України, всі необхідні внутрішньодержавні процедури щодо набрання чинності зазначеною Угодою з Української Сторони буде виконано.

3. Правові аспекти

У відповідній сфері суспільних відносин діє:

Закон України "Про міжнародні договори України" від 29.06.2004 р.;

Прийняття Закону України не потребуватиме внесення змін до чинного законодавства України та прийняття нових законодавчих актів.

4. Фінансово-економічне обґрунтування

Прийняття Верховною Радою України Закону України не призведе до додаткових фінансових та матеріальних витрат. Усі фінансові питання вирішуватимуться у межах коштів, передбачених Державним бюджетом України відповідальним центральним органами виконавчої влади для виконання заходів міжнародного співробітництва у зазначеній сфері.

5. Позиція заінтересованих органів

Проект Закону потребує погодження з Міністерством юстиції.

6. Регіональний аспект

Проект Закону України не стосується питання розвитку адміністративно-територіальних одиниць.

61. Запобігання дискримінації

У проекті Закону відсутні положення, які містять ознаки дискримінації. Зазначений проект не потребує проведення громадської антидискримінаційної експертизи.

7. Запобігання корупції

У проекті Закону України відсутні правила і процедури, які можуть містити ризики вчинення корупційних правопорушень. Проект Закону України не потребує проведення громадської антикорупційної експертизи.

8. Громадське обговорення

Проект Закону України не потребує проведення консультацій з громадськістю.

9. Позиція соціальних партнерів

Проект Закону України не стосується соціально-трудової сфери, тому не потребує врахування позиції профспілок та об'єднань організацій роботодавців.

10. Оцінка регуляторного впливу

Проект Закону України не є регуляторним актом та не матиме впливу на ринкове середовище, забезпечення прав і інтересів суб'єктів господарювання, громадян та держави.

11. Прогноз результатів

У разі прийняття Верховною Радою України Закону України "Про ратифікацію Угоди між Україною та Австралією про направлення Австралійського персоналу до України у зв'язку з падінням літака "Malaysia Airlines" рейсу MH17" зазначену Угоду буде ратифіковано, тим самим будуть виконані внутрішньодержавні процедури в Україні, необхідні для набрання нею чинності.

 

Міністр 

П. А. Клімкін

Опрос