Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Соглашения между Правительством Украины и Правительством Соединенного Королевства Великобритании и Северной Ирландии о воздушном сообщении

Пояснительная записка к проекту закона Украины от 23.12.2013 № 62
Дата рассмотрения: 21.12.2013 Карта проходжения проекта

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту Закону України "Про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії про повітряне сполучення"

1. Обґрунтування необхідності прийняття акта

Проект Закону України "Про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії про повітряне сполучення" (далі - проект Закону України) розроблено з метою виконання внутрішньодержавних процедур з набрання чинності Угодою між Урядом України та Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії про повітряне сполучення (далі - Угода).

2. Мета і шляхи її досягнення

Проект Закону України розроблено з метою завершення внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання Угодою чинності.

3. Правові аспекти

Положення проекту Закону України передбачають ратифікацію Угоди.

Прийняття проекту Закону України спрямоване на удосконалення двосторонньої договірно-правової бази для здійснення міжнародного повітряного сполучення між Україною та Великою Британією.

Основними нормативно-правовими актами в цій сфері є Конвенція про міжнародну цивільну авіацію (Чикаго, 1944), Закон України "Про міжнародні договори України", Повітряний кодекс України.

Прийняття проекту Закону України не потребує внесення змін до чинного або прийняття нового законодавства України.

4. Фінансово-економічне обґрунтування

Прийняття проекту Закону України та подальша його реалізація не потребує фінансування з державного або місцевих бюджетів України на 2013 рік і подальші роки.

5. Позиція заінтересованих органів

Проект Закону України погоджено з Міністерством закордонних справ, Міністерством юстиції, Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Міністерством фінансів України.

6. Регіональний аспект

Проект Закону України не стосується питання розвитку адміністративно-територіальних одиниць, тому не потребує узгодження з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

6.1 Запобігання дискримінації

У проекті Закону України відсутні положення, які містять ознаки дискримінації.

7. Запобігання корупції

Проект Закону України не містить правил і процедур, які можуть містити ризики вчинення корупційних правопорушень.

8. Громадське обговорення

Проект Закону України не потребує проведення консультацій з громадськістю.

9. Позиція соціальних партнерів

Проект Закону України не стосується соціально-трудової сфери.

10. Оцінка регуляторного впливу

Проект Закону України не є регуляторним актом.

11. Прогноз результатів

Прийняття проекту Закону України дозволить забезпечити створення та функціонування надійного правового механізму міжнародного рівня для реалізації й активізації процесу двосторонніх міждержавних зв'язків між Україною та Великою Британією, подальшому розвитку співробітництва в галузі авіаційного транспорту, сприятиме налагодженню ділових зв'язків, подальшому розширенню географії польотів українських авіакомпаній.

 

Міністр інфраструктури України 

В. В. Козак

Опрос