Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статьи 9 и 25 Закона Украины "О сборе и учете единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование"

Пояснительная записка к проекту закона Украины от 02.02.2012 № 9779
Дата рассмотрения: 01.02.2012 Карта проходжения проекта

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування"

1. Обґрунтування необхідності прийняття законопроекту

Законопроект розроблено з метою удосконалення норм Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування".

2. Мета і завдання прийняття законопроекту

Метою прийняття цього проекту Закону є уточнення деяких норм Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування".

Законопроектом пропонується конкретизувати строки сплати єдиного внеску фізичними особами - підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування. Передбачається сплата єдиного внеску щоквартально. При цьому подання звітності пропонується залишити один раз на рік.

3. Основні положення законопроекту

Законопроектом вносяться зміни до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування", якими передбачається, що фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, сплачують єдиний внесок щоквартально.

4. Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання

Податковий кодекс України; Закон України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування".

5. Фінансово-економічне обґрунтування

Реалізація запропонованого проекту Закону України не потребуватиме додаткових витрат з державного та місцевих бюджетів.

6. Прогноз соціально-економічних, правових та інших наслідків прийняття законопроекту

Прийняття акта дозволить удосконалити норми Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування".

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр соціальної політики України 

С. Тігіпко

Опрос