Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О Государственном бюджете Украины на 2011 год" (относительно выплаты заработной платы рабочим госпредприятия Топаз, г. Донецк)

Пояснительная записка к проекту закона Украины от 26.09.2011 № 9217
Дата рассмотрения: 26.09.2011 Карта проходжения проекта

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо виплати заробітної плати робітникам держпідприємства Топаз, м. Донецьк)"

1. Обґрунтування необхідності прийняття Закону

Станом на 1 вересня 2011 року на державному підприємстві "Топаз" м. Донецьк склалась ситуація щодо семимісячної заборгованості по заробітній платі робітникам. Сума заборгованості складає близько 10 млн. грн. Ситуація на підприємстві призвела до збільшення кредиторської заборгованості, у тому числі і за електроенергію, комунальні послуги тощо.

У зв'язку з тим, що з держбюджету не виділено коштів, підприємство "Топаз" знаходиться на межі фінансової та соціальної кризи.

Для забезпечення фінансової стабільності підприємства "Топаз" потребується внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік".

2. Цілі та завдання Закону

Ціллю зазначеного закону є збалансування фінансово-економічних показників державного підприємства "Топаз" стосовно оплати праці.

3. Загальна характеристика та основні положення проекту

Пропонується внесення наступних змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" з метою забезпечення повної та своєчасної виплати зарплати робітникам до кінця поточного року, для чого:

у статті 1:

у частині другій цифри "337.639.112,6" та "291.479.582,1" замінити відповідно цифрами "337.649.112,6" та "291.489.582,1" відповідно.

4. Стан нормативно-правової бази в даній сфері правового регулювання

Нормативно-правові акти, що регулюють зазначені відносини, є:

- Конституція України;

- Бюджетний кодекс України;

- Закон України "Про Державний бюджет України на 2011 рік";

Реалізація положень цього законопроекту після його прийняття не потребуватиме внесення змін до інших законів.

5. Фінансово-економічне обґрунтування

Реалізація положень цього Закону, у разі його прийняття, не потребує додаткових витрат з Державного бюджету України, оскільки надходження з податку на прибуток перевищують встановлені показники.

6. Прогноз соціально-економічних та інших наслідків прийняття Закону

Прийняття цього законопроекту дозволить урегулювати питання повної та своєчасної виплати зарплати робітникам державного підприємства "Топаз" до кінця поточного року.

 

Народний депутат України  

 М. В. Кравченко 

Опрос