Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О физической культуре и спорте" (относительно поддержки олимпийского движения и системы спорта инвалидов в Украине)

Пояснительная записка к проекту закона Украины от 23.09.2011 № 9215
Дата рассмотрения: 23.09.2011 Карта проходжения проекта

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт"

1. Цілі та завдання прийняття законопроекту

Метою прийняття цього законопроекту є врегулювання питань стосовно підтримки олімпійських видів спорту та системи спорту інвалідів в Україні.

2. Загальна характеристика і основні положення проекту Закону

Цим законопроектом пропонується внести зміни до статей 1, 17, 23, 24 та 48 Закону України "Про фізичну культуру і спорт" щодо приведення у відповідність до Олімпійської Хартії норм законодавства України, а також врегулювання питань стосовно визначення системи підпорядкування відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 липня 2011 р. N 766 "Деякі питання центрів з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" та до пункту 4 протоколу N 50 засідання Кабінету Міністрів України від 20 липня 2011 р.

3. Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання

Правові засади функціонування Національного олімпійського комітету України, олімпійських видів спорту та системи фізичної культури і спорту інвалідів в Україні регулюються Законом України "Про фізичну культуру і спорт" та постановою Кабінету Міністрів України від 20 липня 2011 р. N 766 "Деякі питання центрів з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт".

Прийняття цього законопроекту не потребує змін до інших законів України.

4. Фінансово-економічне обґрунтування

Реалізація положень проекту Закону не потребує додаткових видатків коштів державного бюджету.

5. Прогноз соціально-економічних та інших наслідків прийняття законопроекту

Прийняття цього законопроекту сприятиме подальшому розвитку олімпійського, паралімпійського та дефлімпійського рухів в Україні та дозволить врегулювати систему відносин у сфері фізичної культури і спорту в Україні.

 

Народні депутати України

Опрос