Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О перечне объектов права государственной собственности, не подлежащих приватизации" (относительно исключения из перечня предприятий, не подлежащих приватизации, гостиницы "Спорт")

Пояснительная записка к проекту закона Украины от 07.07.2011 № 8777
Дата рассмотрения: 07.07.2011 Карта проходжения проекта

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту Закону України "Про внесення зміни до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо виключення з переліку підприємств, що не підлягають приватизації, готелю "Спорт")

1. Обґрунтування необхідності прийняття Закону

Гарантією ефективного використання потенціалу підприємств будь-якої форми власності є залучення прямих вітчизняних та іноземних інвестицій.

Виключення зазначеного в законопроекті підприємства з переліку об'єктів заборонених до приватизації забезпечить створення сприятливих умов для залучення інвестицій, що матиме наслідком модернізацію та реконструкцію основних фондів готелю та підвищить якість послуг, які надаються готелем, що особливо важливо у період проведення у 2012 році чемпіонату Європи з футболу, призведе до збільшення доходів Державного бюджету України за рахунок ефективного використання державного майна.

2. Цілі і завдання прийняття законопроекту

Метою прийняття даного проекту Закону України є створення умов для залучення інвестицій у підприємство, подальше перебування якого у державній власності є економічно недоцільним, що дозволить провести модернізацію та реконструкцію основних фондів готелю.

3. Загальна характеристика та основні положення законопроекту

Законопроектом передбачається виключити з переліку об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, підприємства - готелю "Спорт" (м. Київ), органом управління якого є Держкомспорт.

4. Стан нормативно-правової бази

У даній сфері правового регулювання діють Конституція України, Господарський кодекс України, закони України "Про приватизацію державного майна" і "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації".

Прийняття закону не потребує внесення змін до інших законодавчих актів.

5. Фінансово-економічне обґрунтування

Прийняття законопроекту не потребує додаткових витрат з державного бюджету.

6. Прогнозовані соціально-економічні та інші наслідки застосування акта

Виключення зазначеного в законопроекті підприємства з переліку об'єктів, заборонених до приватизації, забезпечить створення сприятливих умов для залучення інвестицій, що матиме наслідком модернізацію та реконструкцію основних фондів готелю та підвищить якість послуг, які надаються готелем, призведе до збільшення доходів Державного бюджету України за рахунок ефективного використання державного майна.

 

Голова Комітету 

В. Ю. Хомутиннік 

Опрос