Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 75 Налогового кодекса Украины (относительно незарегистрированных плательщиков налогов)

Пояснительная записка к проекту закона Украины от 02.06.2011 № 8609
Дата рассмотрения: 01.06.2011 Карта проходжения проекта

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту Закону України "Про внесення зміни до статті 75 Податкового кодексу України" (щодо незареєстрованих платників податків)

1. Обґрунтування необхідності прийняття проекту

Проект Закону України "Про внесення зміни до статті 75 Податкового кодексу України" (щодо незареєстрованих платників податків) розроблено з метою створення сприятливих умов для стабільної роботи суб'єктів малого бізнесу, зокрема, фізичних осіб - підприємців, які не є платниками податку на додану вартість, та юридичних осіб, які застосовують спрощену систему оподаткування, що передбачає включення податку на додану вартість до складу єдиного податку.

2. Мета і шляхи її досягнення

Метою прийняття проекту є зменшення адміністративного тиску з боку податкових органів на фізичних осіб - підприємців, що не зареєстровані платниками податку на додану вартість, та юридичних осіб - платників єдиного податку у разі включення ПДВ до його складу шляхом встановлення заборони на проведення органами державної податкової служби фактичних перевірок таких суб'єктів.

3. Правові аспекти

Базовим законодавчим актом у відповідній сфері правового регулювання, до якого запропоновано зміни, є Податковий кодекс України. Змін до інших законів не потребує.

4. Фінансово-економічне обґрунтування

Прийняття проекту Закону України не потребує додаткового фінансування з Державного бюджету України.

5. Прогноз результатів

Прийняття Закону України сприятиме спрощенню умов ведення малого бізнесу, забезпеченню стабільної його роботи і, таким чином, стимулюватиме розвиток підприємницької ініціативи.

 

Народний депутат України 

Ю. Мірошниченко 

Опрос