Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о Конкурсной комиссии и ее состава

Государственная налоговая администрация
Положение, Приказ от 01.07.2009 № 339

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 01.07.2009 р. N 339

Про затвердження Положення про Конкурсну комісію та її складу

З метою здійснення контролю за ефективністю використання бюджетних коштів, передбачених для проведення конференції на тему: "Реформування податкової служби в Україні відповідно до європейських стандартів" згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 2 липня 2008 року N 594 "Про затвердження Державної цільової програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції України на 2008 - 2011 роки", від 30 жовтня 2008 року N 956 "Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору проектів та програм інформування громадськості з питань європейської інтеграції, розроблених громадськими організаціями", та підтримки громадських організацій наказую:

1. Затвердити Положення про Конкурсну комісію при ДПА України з проведення конкурсного відбору проектів і програм інформування громадськості з питань європейської інтеграції, розроблених громадськими організаціями (додаток 1).

2. Затвердити Склад Конкурсної комісії при ДПА України з проведення конкурсного відбору проектів і програм інформування громадськості з питань європейської інтеграції, розроблених громадськими організаціями (додаток 2).

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Лекаря С. І.

 

Голова

С. В. Буряк

Опрос