Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно уплаты налога с владельцев транспортных средств в случае передачи права пользования транспортным средством

Государственная налоговая администрация
Письмо от 29.09.2008 № 8707/г/17-0316
Утратил силу

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 29.09.2008 р. N 8707/г/17-0316

Щодо сплати податку з власників транспортних засобів у випадку передачі права користування транспортним засобом

Лист втратив чинність
(згідно з оглядовим листом Державної податкової адміністрації України
 від 9 липня 2009 року N 14316/7/17-0317)

Державна податкова адміністрація України розглянула лист щодо сплати податку з власників транспортних засобів у випадку передачі права користування транспортним засобом і повідомляє.

Відповідно до ст. 1 Закону України від 11.12.91 р. N 1963-XII "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів" (зі змінами та доповненнями, далі - Закон) платниками податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів є підприємства, установи та організації, які є юридичними особами, іноземні юридичні особи, а також громадяни України, іноземні громадяни та особи без громадянства, які здійснюють першу реєстрацію в Україні, реєстрацію, перереєстрацію транспортних засобів, або мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні транспортні засоби, які відповідно до ст. 2 цього Закону є об'єктами оподаткування.

Виходячи з вимог ст. 1 та частини другої ст. 3 Закону, податок з власників наземних транспортних засобів сплачується фізичними особами - власниками транспортних засобів за місцем реєстрації таких транспортних засобів.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос