Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно платежей, оплачиваемых ЗАО (лицензиатом) как вознаграждение за право пользования объектами интеллектуальной собственности (ноу-хау, изобретением)

Государственная налоговая администрация
Письмо от 20.07.2004 № 5948/6/15-2215

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 20.07.2004 р. N 5948/6/15-2215

ДПАУ розглянула лист ЗАТ щодо питань оподаткування і повідомляє.

Відповідно до пп. 3.2.7 ст. 3 Закону України від 03.04.97 р. N 168/97-ВР "Про податок на додану вартість" (далі - Закон про ПДВ) не є об'єктом оподаткування ПДВ операції з виплат, зокрема, дивідендів та роялті у грошовій формі або у формі цінних паперів (корпоративних прав). Пунктом 1.11 ст. 1 цього Закону встановлено, що термін "роялті" розуміється у значенні, визначеному Законом України "Про оподаткування прибутку підприємств" (далі - Закон про прибуток).

Згідно з п. 1.30 ст. 1 Закону про прибуток роялті - платежі будь-якого виду, одержані як винагорода за користування або за надання права на користування будь-яким авторським правом на літературні твори, твори мистецтва або науки, включаючи комп'ютерні програми, інші записи на носіях інформації, відео- або аудіокасети, кінематографічні фільми або плівки для радіо- чи телевізійного мовлення; за придбання будь-якого патенту, зареєстрованого знака на товари і послуги чи торгової марки, дизайну, секретного креслення, моделі, формули, процесу, права на інформацію щодо промислового, комерційного або наукового досвіду (ноу-хау).

Опрос