Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О применении базовых нормативов платы за пользование недрами для добычи камня строительного и камня облицовочного

Государственная налоговая администрация
Письмо от 12.02.2007 № 1360/6/15-0916

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 12.02.2007 р. N 1360/6/15-0916

Про застосування базових нормативів плати за користування надрами для видобування каменю будівельного та каменю облицьовувального

Державна податкова адміністрація України розглянула запит щодо застосування у 2007 р. базового нормативу плати за користування надрами для видобування каменю облицьовувального та будівельного в умовах дії Закону України від 30.11.2006 р. N 398-V "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань оподаткування" і в межах компетенції повідомляє таке.

Пунктом 5 ст. 3 розділу II Закону України від 30.11.2006 р. N 398-V "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань оподаткування" на 2007 рік запроваджені базові нормативи плати за користування надрами для видобування корисних копалин згідно з додатком N 1 до цього Закону, який є його невід'ємною частиною. Згідно із цим додатком базові нормативи плати за користування надрами для видобування облицювальних матеріалів встановлені у розмірі трьох відсотків до вартості блочної продукції в розрахунку на обсяг погашених запасів, для видобування каменю будівельного, за винятком каменю будівельного (в якості сировини) для подальшого подрібнення для отримання щебеневої продукції, - у розмірі 2 гривень за кубічний метр погашених запасів корисних копалин, для видобування каменю будівельного (в якості сировини) для подальшого подрібнення для отримання щебеневої продукції - 1 гривня за кубічний метр погашених запасів корисних копалин.

Опрос