Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно предоставления разъяснения [относительно необходимости получения от органов государственной налоговой службы Украины подтверждения того, что лицо, желающее стать учредителем одного из предприятий на территории Украины, в стране резиденции не имеет кода идентификации как плательщика налогов]

Государственная налоговая администрация
Письмо от 15.03.2007 № 2453/6/29-1016

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 15.03.2007 р. N 2453/6/29-1016

Щодо надання роз'яснення

Державна податкова адміністрація України розглянула <...> лист від 20.02.2007 р. N ДК 01-18 щодо необхідності отримання від органів державної податкової служби України підтвердження того, що особа, яка бажає стати засновником одного з підприємств на території України, у країні резиденції не має коду ідентифікації як платника податків, і у межах своєї компетенції повідомляє таке.

Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" регулює відносини, які виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб, а також фізичних осіб - підприємців.

Відповідно до абзацу восьмого частини другої статті 17 вказаного Закону "у Єдиному державному реєстрі містяться такі відомості щодо юридичної особи: ...перелік засновників (учасників) юридичної особи, у тому числі ім'я, місце проживання, ідентифікаційний номер фізичної особи - платника податків, якщо засновник - фізична особа...".

Згідно зі статтею 5 Закону України "Про Державний реєстр фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів" (зі змінами) (далі - Закон) до Державного реєстру вноситься інформація про осіб, які постійно проживають в Україні і про таких, що не мають постійного місця проживання в Україні. Згідно з тією ж статтею фізичні особи при реєстрації у Державному реєстрі отримують картку фізичної особи - платника податків (далі - картка).

Опрос