Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно состава общего месячного (годового) налогооблагаемого дохода плательщика налога

Государственная налоговая администрация
Письмо от 07.11.2006 № 12620/6/17-0716

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 07.11.2006 р. N 12620/6/17-0716

Державна податкова адміністрація України розглянула ваш лист <...> і повідомляє.

Законом України від 22.05.2003 р. N 889 "Про податок з доходів фізичних осіб" (п. 1.2 ст. 1, далі - Закон) установлено, що доходом фізичної особи - платника податку є сума будь-яких коштів, вартість матеріального і нематеріального майна, інших активів, що мають вартість, у тому числі цінних паперів або деривативів, одержаних платником податку у власність або нарахованих на його користь, протягом відповідного звітного податкового періоду з різних джерел як на території України, так і за її межами.

До такого доходу відносяться і додаткові блага, тобто кошти, матеріальні чи нематеріальні цінності, послуги, інші види доходу, що виплачуються (надаються) платнику податку його працедавцем (самозайнятою особою), якщо такий дохід не є заробітною платою (визначення якої наведено у пп. "д" п. 1.3 та абзаці третьому статті 1 Закону) чи виплатою, відшкодуванням чи компенсацією за цивільно-правовими угодами, укладеними з таким платником.

Перелік доходів, в тому числі у вигляді додаткових благ, які не включаються до складу загального місячного або річного оподатковуваного доходу платника податку наведено у пункті 4.3 статті 4 Закону та в окремих випадках визначено у положеннях пункту 4.2 статті 4 Закону.

Опрос