Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно отнесения в состав валовых расходов стоимости проведенного капремонта приобретенных железнодорожных вагонов, цистерн и отнесения в состав налогового кредита сумм НДС, уплаченных при приобретении товаров (работ, услуг), которые используются во время осуществления такого ремонта, с целью дальнейшей реализации отремонтированных вагонов и цистерн на экспорт

Государственная налоговая администрация
Письмо от 20.01.2005 № 1091/7/15-2417-26

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 20.01.2005 р. N 1091/7/15-2417-26

ДПАУ розглянула лист щодо правомірності віднесення до складу валових витрат вартості проведеного капремонту придбаних залізничних вагонів, цистерн та віднесення до складу податкового кредиту сум ПДВ, сплачених при придбанні товарів (робіт, послуг), які використовуються під час здійснення такого ремонту, з метою подальшої реалізації відремонтованих вагонів та цистерн на експорт і повідомляє таке.

Відповідно до пп. 5.2.1 ст. 5 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" до складу валових витрат включаються суми будь-яких витрат, сплачених (нарахованих) протягом звітного періоду у зв'язку з підготовкою, організацією, веденням виробництва, продажем продукції (робіт, послуг) і охороною праці.

Опрос