Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно обложения НДС операций по передаче посольству сооружений и движимого имущества

Государственная налоговая администрация
Письмо от 12.04.2006 № 6942/7/16-1517-26

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 12.04.2006 р. N 6942/7/16-1517-26

ДПАУ розглянула лист ДП щодо оподаткування ПДВ операцій з передачі посольству споруд і рухомого майна і повідомляє.

Пунктом 5.3 ст. 5 Закону України "Про податок на додану вартість" передбачене звільнення від оподаткування операцій з продажу та ввезення на митну територію товарів (робіт, послуг), передбачених для власних потреб дипломатичних представництв, консульських установ іноземних держав та представництв міжнародних організацій в Україні, а також використання дипломатичним персоналом цих дипломатичних місій та членами їх сімей, які проживають разом з особами цього персоналу.

Порядок звільнення та перелік операцій, що підлягають такому звільненню, затверджений постановою КМУ від 02.06.98 р. N 772, із змінами, внесеними постановою КМУ від 03.08.99 р. N 1415.

Відповідно до п. 5 цього Порядку звільнення від оподаткування ПДВ у разі продажу товарів (робіт, послуг) на митній території України провадиться шляхом щомісячного відшкодування сум ПДВ, фактично сплачених у складі вартості дипломатичними місіями, дипломатичним персоналом та членами сімей під час придбання таких товарів (робіт, послуг) на митній території України. Відшкодування сум ПДВ здійснюється лише за наявності товарних чеків у разі придбання товарів за готівкові кошти та податкових накладних - під час придбання товарів по безготівковому рахунку, а щодо робіт, послуг - за наявності податкової накладної та відповідних документів, що засвідчують факт виконання робіт (надання послуг).

Опрос