Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно регистрации через электронные контрольно-кассовые аппараты сбора на обязательное государственное пенсионное страхование с операций по продаже ювелирных изделий из золота

Государственная налоговая администрация
Письмо от 11.08.2006 № 8861/6/23-8019

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 11.08.2006 р. N 8861/6/23-8019

Державна податкова адміністрація України розглянула лист <...> щодо спільного листа ДПА України від 22.12.98 N 15282/10/23-3117 та Пенсійного фонду України від 15.12.98 N 04/4834, яким надано роз'яснення щодо реєстрації через електронні контрольно-касові апарати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з операцій з продажу ювелірних виробів із золота, та повідомляє.

Пунктом 3 постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.98 N 1740 "Про затвердження Порядку сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій" (далі - Порядок) давати роз'яснення щодо застосування Порядку, за винятком сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі-продажу валют доручено Пенсійному фонду.

Разом з тим, згідно з пунктом 7 Порядку збір на обов'язкове державне пенсійне страхування з операцій з продажу ювелірних виробів із золота сплачується в розмірі п'яти відсотків вартості реалізованих ювелірних виробів із золота (крім обручок), платини і дорогоцінного каміння.

Відповідно до пункту 9 Порядку документом, що підтверджує продаж ювелірного виробу із золота, платини і дорогоцінного каміння, є касовий чек, що видається покупцеві, в якому сума збору на обов'язкове державне пенсійне страхування включається до загального податку, що сплачується під час купівлі товару.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос