Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении ответа [относительно проведения через РРО операций купли-продажи фишек, жетонов, кредитов, ставок на игру]

Государственная налоговая администрация
Письмо от 24.03.2006 № 2775/6/23-8019


ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 24.03.2006 р. N 2775/6/23-8019

Про надання відповіді

Державна податкова адміністрація України розглянула звернення Всеукраїнської молодіжної організації "Молодь проти корупції" від 06.02.2006 N 11к-06/02, направлене народному депутату України Марченку О. В., і в межах своєї компетенції повідомляє.

Закон України від 06.07.95 N 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (далі за текстом - Закон України N 265) надає визначення розрахункових операцій, при виконанні яких застосування реєстраторів розрахункових операцій є обов'язковим.

Так, стаття 1 Закону України N 265 містить загальну норму щодо обов'язку застосування реєстраторів розрахункових операцій фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності або юридичними особами (їх філіями, відділеннями, іншими відокремленими підрозділами), які здійснюють операції з розрахунків в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також уповноваженими банками та суб'єктами підприємницької діяльності, які виконують операції купівлі-продажу іноземної валюти.

Закон України N 265 не містить визначення терміна "послуга". Вказаний термін визначено в іншому документі - Законі України "Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності" від 01.12.2005 N 3164-IV. Відповідно до цього законодавчого акта послуга - це результат економічної діяльності, яка не створює товар, але продається та купується під час торговельних операцій. Таким чином, законодавець ув'язав надання послуги з продажем та купівлею в рамках торговельної операції.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос