Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке обложения НДС импортированного природного газа

Государственная налоговая администрация
Письмо от 19.05.2006 № 9449/7/16-1517

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 19.05.2006 р. N 9449/7/16-1517

У зв'язку з надходженням численних запитів від платників податків та органів ДПС ДПАУ роз'яснює порядок оподаткування ПДВ імпортованого природного газу.

Відповідно до ст. 8 Закону України "Про Державний бюджет України на 2006 рік" у 2006 році операції з ввезення природного газу на митну територію України відповідно до зовнішньоекономічних контрактів, укладених на виконання міжнародних договорів України, звільняються від обкладання податком на додану вартість. Операції з продажу природного газу, ввезеного на митну територію України відповідно до зовнішньоекономічних контрактів, укладених на виконання міжнародних договорів України, крім операцій з продажу такого газу для населення, бюджетних установ та інших споживачів, що не є платниками цього податку, оподатковуються за нульовою ставкою ПДВ.

Таким чином, без справляння ПДВ здійснюється ввезення на митну територію України лише того природного газу, який ввозиться відповідно до зовнішньоекономічних контрактів, укладених на виконання міжнародних договорів України.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос