Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно возможности освобождения от обложения налогом на добавленную стоимость операции по ликвидации основных производственных и непроизводственных фондов в случае достижения износа более 70 % от их балансовой стоимости

Государственная налоговая администрация
Письмо от 30.08.2004 № 9487/5/15-2416

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 30.08.2004 р. N 9487/5/15-2416

ДПАУ розглянула лист щодо можливості звільнення від оподаткування ПДВ операції з ліквідації основних виробничих та невиробничих фондів у разі досягнення зносу понад 70 % від їх балансової вартості і повідомляє таке.

Пунктом 4.9 ст. 4 Закону України від 03.04.97 р. N 168/97-ВР "Про податок на додану вартість" встановлено, що операції з ліквідації основних виробничих фондів або невиробничих фондів за самостійним рішенням платника податку розглядаються для цілей оподаткування як продаж таких основних виробничих фондів або невиробничих фондів за звичайними цінами, а тому зазначені операції є об'єктом оподаткування ПДВ, незалежно від рівня зносу таких фондів.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос