Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно отражения в налоговом учете сумм кредиторской задолженности

Государственная налоговая администрация
Письмо от 16.09.2005 № 18580/7/11-1117

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 16.09.2005 р. N 18580/7/11-1117

Щодо відображення у податковому обліку сум кредиторської заборгованості

(Витяг)

У зв'язку з численними запитами платників податків щодо порядку відображення у податковому обліку сум кредиторської заборгованості Державна податкова адміністрація України повідомляє таке.

Відповідно до Закону України від 24.12.2002 р. N 349-IV "Про внесення змін до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (далі - Закон N 349-IV) змінено порядок відображення у податковому обліку продавця сумнівної та безнадійної заборгованості, а також встановлено порядок відображення такої заборгованості у податковому обліку покупця.

Пунктом 5 Перехідних положень Закону N 349-IV визначено, що порядок урегулювання безнадійної заборгованості, визначений ст. 12 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (у редакції Закону N 349-IV), застосовується для цілей оподаткування щодо заборгованості, віднесеної до складу валових витрат продавця або до страхового резерву кредитора, після набрання чинності цим Законом.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос