Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно налогообложения стоимости квартиры, подаренной предприятием своему работнику

Государственная налоговая администрация
Письмо от 18.12.2003 № 6406/Б/17-0515

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 18.12.2003 р. N 6406/Б/17-0515

ДПА України розглянула лист щодо оподаткування вартості квартири, подарованої підприємством своєму працівнику, і повідомляє таке.

Згідно з Декретом Кабінету Міністрів України "Про прибутковий податок з громадян", положення якого діятимуть до 31 грудня 2003 року, об'єктом оподаткування у громадян, які мають постійне місце проживання в Україні (ст. 2), є сукупний оподатковуваний дохід за календарний рік (що складається з місячних сукупних оподатковуваних доходів), одержаний з різних джерел як на території України, так і за її межами, як в натуральній формі, так і в грошовій (національній або іноземній валюті), крім переліку виплат, встановлених статтею 5 Декрету.

Статтею 5 (пп. "е", п. 1) Декрету встановлено, що до сукупного оподатковуваного доходу, одержаного громадянами в період, за який здійснюється оподаткування, не включаються суми, одержувані в результаті відчуження майна, що належить громадянам на правах власності, за нотаріальне посвідчення або за операції з відчуження якого сплачується держмито чи плата за вчинення нотаріальних дій.

Зазначене положення Декрету не поширюється на доходи фізичних осіб, одержувані ними у вигляді подарунків, зокрема, квартир, від підприємств, установ, організацій.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос