Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно применения финансовых санкций за непредоставление органам государственной налоговой службы в установленный законом срок уведомлений о закрытии счетов плательщиков налогов или осуществлении расходных операций по счету плательщика налогов - субъекта предпринимательской деятельности до получения документально подтвержденного уведомления соответствующего органа государственной налоговой службы о взятии счета на учет в органах государственной налоговой службы

Государственная налоговая администрация
Письмо от 10.12.2003 № 6237/Г/17-0515

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 10.12.2003 р. N 6237/Г/17-0515

ДПА України розглянула лист і щодо порушеного в ньому питання повідомляє таке.

Порядок реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності, незалежно від їх організаційно-правових форм і форм власності, за винятком окремих видів суб'єктів підприємницької діяльності, для яких законами України встановлено спеціальні правила державної реєстрації, а також порядок скасування державної реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності регулюється Законом України "Про підприємництво" (далі - Закон) та постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.98 р. N 740 "Про порядок державної реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності" (із змінами та доповненнями).

Згідно із статтею 8 Закону свідоцтво про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності та копія документа, що підтверджує взяття його на облік в органі державної податкової служби, є підставою для відкриття рахунків у будь-яких банках України та інших держав за вибором суб'єкта підприємницької діяльності і за згодою цих банків у порядку, що встановлюється Національним банком України.

Повідомлення про відкриття або закриття рахунків у банках суб'єкт підприємницької діяльності зобов'язаний направити органу державної податкової служби, в якому він обліковується як платник податків і зборів (обов'язкових платежів). Таке повідомлення протягом трьох робочих днів з дня відкриття або закриття рахунку (включаючи день відкриття або закриття) подається особисто або направляється на адресу відповідного органу державної податкової служби з повідомленням про вручення. Форма і зміст повідомлення про відкриття або закриття рахунків у банках встановлюється центральним податковим органом України.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос