Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно ввоза марок акцизного сбора предыдущего образца и подакцизных товаров, маркированных такими марками

Государственная налоговая администрация, Государственная таможенная служба
Письмо от 29.10.2003 № 11/5-10-15619, 16959/7/21-2117

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Щодо ввезення марок акцизного збору попереднього зразка та підакцизних товарів, маркованих такими марками

Постановою Кабінету Міністрів України від 15.10.2003 р. N 1636 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2003 р. N 567" передбачено проведення станом на 1 листопада 2003 року інвентаризації марок акцизного збору попереднього зразка у продавця марок, на підприємствах-виробниках, в імпортерів алкогольних напоїв та тютюнових виробів і залишків алкогольної та тютюнової продукції, маркованої акцизними марками попереднього зразка, на підприємствах-виробниках, в імпортерів та у суб'єктів підприємницької діяльності, що здійснюють оптову і роздрібну торгівлю, а також зберігання до 1 грудня 2003 року інвентаризаційних залишків такої продукції.

Враховуючи те, що на момент проведення інвентаризації часткові залишки марок акцизного збору попереднього зразка та продукції, маркованої такими марками, перебуватимуть за межами митної території України, забезпечити:

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос