Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно порядка обложения налогом на добавленную стоимость операций по продаже земельных участков

Государственная налоговая администрация
Письмо от 14.03.2003 № 1906/6/15-341526

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 14.03.2003 р. N 1906/6/15-341526

Щодо порядку обкладання податком на додану вартість операцій з продажу земельних ділянок

Державна податкова адміністрація України розглянула лист К-ного об'єднання органів місцевого самоврядування від 10.02.2003 р. N 5-15, надісланий на адресу Міністерства фінансів України щодо порядку обкладання податком на додану вартість операцій з продажу Б-кою міською радою земельних ділянок несільськогосподарського призначення і повідомляє.

Відповідно до підпункту 3.1.1 пункту 3.1 статті 3 Закону України від 03.04.97 р. N 168/97-ВР "Про податок на додану вартість", об'єктом оподаткування є операції з продажу товарів (робіт, послуг) на митній території України, у тому числі операції з оплати вартості послуг за договорами оперативної оренди (лізингу) та операцій з передачі права власності на об'єкти застави позичальнику (кредитору) для погашення кредиторської заборгованості заставодавця.

Продажем товарів (робіт, послуг), згідно з пунктом 1.4 статті 1 зазначеного Закону, вважаються будь-які операції, що здійснюються за договорами купівлі-продажу, міни, поставки та іншими цивільно-правовими договорами, які передбачають передачу прав власності на такі товари або надання права на користування або розпорядження товарами, об'єктами власності за компенсацію або безоплатно.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос