Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно обязательства уплаты налога на добавленную стоимость в государственный бюджет при осуществлении операций по продаже земельных участков

Государственная налоговая администрация
Письмо от 14.07.2003 № 267/03

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 14.07.2003 р. N 267/03

Щодо зобов'язання сплати податку на додану вартість до державного бюджету при здійсненні операцій з продажу земельних ділянок

Державна податкова адміністрація України розглянула ваш лист від 18.06.2003 р. N 504/03-6 щодо зобов'язання сплати податку на додану вартість до державного бюджету при здійсненні операцій з продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, і повідомляє.

Відповідно до підпункту 3.1.1 пункту 3.1 статті 3 Закону України від 03.04.97 р. N 168/97-ВР "Про податок на додану вартість", об'єктом оподаткування є операції з продажу товарів (робіт, послуг) на митній території України, у тому числі операції з оплати вартості послуг за договорами оперативної оренди (лізингу) та операцій з передачі права власності на об'єкти застави позичальнику (кредитору) для погашення кредиторської заборгованості заставодавця.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос