Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставления разъяснения относительно порядка расчетов с нерезидентами за выполненные работы

Государственная налоговая администрация
Письмо от 02.12.1998 № 14243/10/22-2117

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 02.12.98 р. N 14243/10/22-2117

У ДПА України розглянуто лист ВАТ щодо надання роз'яснення відносно порядку розрахунків з нерезидентами за виконані роботи при здійсненні операцій з давальницькою сировиною у галузі ЗЕД.

Повідомляємо, що порядок здійснення операцій з давальницькою сировиною у галузі ЗЕД регулюється Законом України від 15.09.95 р. N 327/95-ВР "Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах".

Статтею 6 зазначеного Закону передбачено, що розрахунки за переробку, обробку, збагачення чи використання давальницької сировини можуть провадитися у грошовій формі, шляхом виділення частини давальницької сировини чи готової продукції або з використанням трьох форм одночасно за згодою замовника та виконавця.

Таким чином, можливість розрахунку з нерезидентом за виконану роботу з переробки нафти як давальницької сировини у грошовій формі або частиною готової продукції (бензином), передбачена законодавчо.

Пунктом 17 ст. 2 Закону передбачено, що за частину давальницької сировини або готової продукції, отриманої як оплата за виконану роботу, український виконавець сплачує ввізне мито, податки та збори, що справляються при бартерних (товарообмінних) операціях.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос