Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О платежах по договору купли-продажи

Государственная налоговая администрация
Письмо от 17.04.2003 № 3750/6/15-1316

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 17.04.2003 р. N 3750/6/15-1316

Про платежі за договором купівлі-продажу

Державна податкова адміністрація України розглянула лист щодо оподаткування доходів, які отримуються резидентом Росії при укладанні з резидентом України договорів продажу невиключного права на складання автомобілів, купівлі-продажу технічної документації на складання автомобілів та ліцензійного договору на надання права користування товарним знаком, з урахуванням відповідних норм міжнародного договору і повідомляє таке.

Частиною першою п. 1.30 ст. 1 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств", у редакції від 22.05.97 р. N 283/97-ВР, із змінами та доповненнями (далі - Закон), визначено, що роялті - це платежі будь-якого виду, одержані як винагорода за користування або за надання права на користування будь-яким авторським правом на літературні твори, твори мистецтва або науки, включаючи комп'ютерні програми, інші записи на носіях інформації, відео- або аудіокасети, кінематографічні фільми або плівки для радіо чи телевізійного мовлення; за придбання будь-якого патенту, зареєстрованого знака на товари і послуги чи торгової марки, дизайну, секретного креслення, моделі, формули, процесу, права на інформацію щодо промислового, комерційного або наукового досвіду (ноу-хау).

Водночас частиною другою п. 1.30 Закону N 334/94-ВР встановлено, що не вважаються роялті платежі за отримання об'єктів власності, визначених у частині першій цього пункту, у володіння або розпорядження чи власність особи або якщо умови користування такими об'єктами власності надають право користувачу продати або відчужити іншим способом такий об'єкт власності або оприлюднити (розголосити) секретні креслення, моделі, формули, процеси, права на інформацію щодо промислового, комерційного або наукового досвіду (ноу-хау), за винятком випадків, коли таке оприлюднення (розголошування) є обов'язковим згідно із законодавством України.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос