Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно освобождения (уменьшения) от налогообложения доходов с источником их происхождения из Украины согласно международным договорам Украины об избежании двойного налогообложения

Государственная налоговая администрация
Письмо от 30.11.2001 № 7687/6/12-0116

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 30.11.2001 р. N 7687/6/12-0116

ДПА України розглянула лист ЗАТ (банк) і повідомляє таке.

Положення ст. 11 Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про уникнення подвійного оподаткування доходів і майна та попередження ухилень від сплати податків від 08.02.95 р. не можуть трактуватися як такі, що надають платнику податку право вибору, в якій саме з двох договірних держав здійснюватиметься оподаткування одержаного доходу.

Відповідно до положень п. 2 ст. 11 Угоди країна, в якій виникають проценти, має право на оподаткування таких процентів, але це право обмежується ставкою 10 % загальної суми процентів. При цьому країна, резидентом якої є платник податку, також має право на оподаткування такого виду доходу (п. 1 ст. 11) з урахуванням податку, сплаченого в країні - джерелі доходу (ст. 22 Угоди).

Тобто ЗАТ (банк) під час виплати на користь російського банку процентів за використання кредиту зобов'язаний утримувати податок у розмірі 10 % від загальної суми процентів, що сплачуються, за наявності письмового підтвердження, виданого Міністерством Російської Федерації з податків та зборів, про те, що згаданий вище банк є резидентом Росії у розумінні застосування вищезгаданої Угоди.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос