Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Сводные указания относительно совершенствования администрирования местных, ресурсных, рентных и неналоговых платежей в 2002 году

Государственная налоговая администрация
Указания, Письмо от 20.03.2002 № 4723/7/18-2017

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 20.03.2002 р. N 4723/7/18-2017

Зведені вказівки щодо вдосконалення адміністрування місцевих, ресурсних, рентних і неподаткових платежів у 2002 році

(Витяг)

РОЗДІЛ I. ЗМІНИ У НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТАХ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЇХ ВПРОВАДЖЕННЯ

Прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 26.10.2001 р. N 1426 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України" (далі - постанова N 1426), яка привела рішення Уряду у відповідність до змін у порядках справляння ресурсних платежів, введених Законом України від 21.12.2000 р. N 2181-III "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами".

Платежі за користування надрами

Базовий податковий (звітний) період для плати за користування надрами і збору за геологорозвідувальні роботи - календарний квартал, а для рентної плати - календарний місяць.

Розрахунки плати за користування надрами для видобування корисних копалин; плати за користування надрами в цілях, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин; збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету, подаються протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу, за місцезнаходженням родовища корисних копалин, що експлуатується для видобування корисних копалин, чи місцезнаходженням ділянки надр, що використовується в цілях, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин.

Якщо ж платник відповідного платежу зареєстрований в органі державної податкової служби іншого району, ніж місцезнаходження родовища чи ділянки надр, то йому необхідно додатково надіслати копію розрахунку до податкового органу, в якому він перебуває на податковому обліку. Надсилати копію розрахунку необхідно так само протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.

Розрахунок з рентної плати подається як для платежу з місячним базовим податковим (звітним) періодом - протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос