Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно погашения задолженности бюджета по возмещению налога на добавленную стоимость ООО и ОАО

Государственная налоговая администрация
Письмо от 11.02.2002 № 121/3/16-0111

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 11.02.2002 р. N 121/3/16-0111

(Витяг)

...ДПАУ розглянула лист щодо погашення заборгованості бюджету по відшкодуванню ПДВ ТОВ та ВАТ і повідомляє таке.

Порядок відшкодування ПДВ встановлено Законом України від 03.04.97 р. N 168/97-ВР "Про податок на додану вартість" з урахуванням особливостей, встановлених Указом Президента України від 07.08.98 р. N 857/98 "Про деякі зміни в оподаткуванні" та постановою КМУ від 26.09.2001 р. N 1270 "Про впорядкування відшкодування податку на додану вартість та розрахунків з бюджетом".

... Як визначено в інформації ДПА в області, ТОВ здійснює експортні операції. Продукція вивезена за межі митного кордону на умовах FCA, DAF, CPT, DDU.

Враховуючи те, що продукція вивезена на вищевказаних умовах, слід зазначити таке.

Відповідно до Міжнародних правил інтерпретації комерційних термінів (Указ Президента України від 04.10.94 р. N 567/94 "Про застосування Міжнародних правил інтерпретації комерційних термінів") умова FCA Франко-перевізник означає, що зобов'язання продавця щодо поставки вважається виконаним після передачі товару, очищеного від мита на експорт, під відповідальність перевізника, названого покупцем, у погодженому місці або пункті, CPT - Перевезення оплачено до... "означає, що продавець оплачує фрахт за перевезення товару до погодженого місця призначення, DAF - "Поставка до кордону" означає, що обов'язки продавця вважаються виконаними у момент прибуття товару, очищеного від мита на експорт, у зазначений пункт і місце на кордоні, однак до вступу на "митний кордон" країни, зазначеної у договорі".

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос