Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно определения базы обложения налогом на добавленную стоимость операций по продаже имущества предприятий, ликвидируемых в связи с банкротством, продажа которого происходит по экспертной оценке, ниже чем балансовая

Государственная налоговая администрация
Письмо от 17.10.2000 № 416/4/16-1210

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 17.10.2000 р. N 416/4/16-1210

ДПА України розглянула лист щодо визначення бази оподаткування ПДВ операцій з продажу майна підприємств, що ліквідуються у зв'язку з банкрутством, продаж якого відбувається за експертною оцінкою, нижчою ніж балансова, і повідомляє таке.

Відповідно до Закону України від 30.06.99 р. N 784-XIV "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" у разі прийняття арбітражним судом постанови про визнання боржника банкрутом відкривається ліквідаційна процедура та призначається ліквідатор (ліквідаційна комісія), до відання якого переходить майно боржника, функції управління та розпорядження майном банкрута, виконання повноважень керівника (органів управління) та реалізації майна банкрута. При цьому майно, на яке звертається стягнення у ліквідаційній процедурі, оцінюється арбітражним керуючим (ліквідатором) у порядку, встановленому законодавством України, а для майна, яке продається на аукціоні, оціночна вартість є початковою. Продаж майна оформляється договорами купівлі-продажу, які укладаються між ліквідатором і покупцем відповідно до законів України.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос