Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно порядка обложения налогом на добавленную стоимость операций по получению услуг от нерезидента субъектом предпринимательской деятельности, нахожящимся на упрощенной системе налогообложения

Государственная налоговая администрация
Письмо от 18.05.2001 № 3435/6/16-1215

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 18.05.2001 р. N 3435/6/16-1215

ДПА України розглянула лист щодо порядку оподаткування ПДВ операцій з отримання послуг від нерезидента суб'єктом підприємницької діяльності, який перебуває на спрощеній системі оподаткування за єдиним податком за ставкою у розмірі 10 %, і повідомляє таке.

Указом Президента України "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" у редакції Указу Президента від 28.06.99 р. N 746/99 передбачена можливість суб'єктам підприємницької діяльності, у яких певні показники обсягів виручки та чисельності працюючих, самостійно обрати спосіб оподаткування доходів за єдиним податком з відповідними ставками чи залишатися на загальній системі оподаткування. За основу при обкладанні єдиним податком відповідно до ст. 2 зазначеного Указу прийнято доходи, отримані від здійснення підприємницької діяльності.

Суб'єкт малого підприємництва, який прийняв рішення сплачувати єдиний 10-відсотковий податок від суми виручки від реалізації товарів (робіт, послуг), не є платником ПДВ. Тобто Указом Президента України передбачена норма, яка пов'язана з реалізацією товарів (робіт, послуг) і ніяким чином не пов'язана з придбанням їх як на території України, так і за її межами.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос