Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно порядка возмещения налога на добавленную стоимость

Государственная налоговая администрация
Письмо от 07.12.2000 № 16278/7/16-1220-20

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 07.12.2000 р. N 16278/7/16-1220-20

ДПА України розглянула лист щодо відшкодування ПДВ і повідомляє таке.

Відповідно до ст. 4 Указу Президента України від 07.08.98 р. N 857/98 "Про деякі зміни в оподаткуванні" сума бюджетного відшкодування може бути повністю чи частково зарахована в рахунок платежів з ПДВ або інших податків і зборів (обов'язкових платежів), які зараховуються до Держбюджету України. При цьому слід мати на увазі, що при проведенні відшкодування на користь інших податків треба дотримуватись термінів залежно від виду відшкодування (експортне, бюджетне), при цьому обов'язковим є подання заяви платника чи відображення його рішення у податковій декларації.

У випадках, коли суб'єкт підприємницької діяльності не припинив діяльність, а виявив бажання перейти на спрощену систему оподаткування із застосуванням ставки 10 відсотків, що передбачає скасування його реєстрації як платника ПДВ, таке скасування може бути проведено лише за умови проведення документальної перевірки, підтверджуючої достовірність задекларованих сум. У разі ввезення таким платником податку товарів з-за меж митного кордону України, сплати ПДВ на митниці та включення таких сум ПДВ до податкового кредиту слід перевірити повноту реалізації імпортованих товарів. При повній реалізації таких товарів нарахований ПДВ не може бути меншим за сплачену суму ПДВ на митниці. У випадках наявності залишків таких товарів включений попередньо до податкового кредиту ПДВ повинен бути скоригований. Оскільки вказані товари будуть реалізовуватись таким суб'єктом підприємницької діяльності вже під час перебування на спрощеній системі оподаткування, то скориговані суми ПДВ неплатниками ПДВ повинні включатися до їх вартості.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос