Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно предложений об освобождении от налога на добавленную стоимость стоимости тепловой энергии, предоставляемой населению

Государственная налоговая администрация
Письмо от 20.07.2000 № 5079/5/16-1218

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 20.07.2000 р. N 5079/5/16-1218

ДПА України розглянула пропозиції за результатами науково-практичної конференції - семінару "Проблеми і шляхи енергозбереження в будівельній індустрії і житлово-комунальному господарстві" і повідомляє таке.

Звільнення від ПДВ вартості теплової енергії, що надається населенню, не матиме суттєвого впливу на рівень тарифів на такі послуги, оскільки в такому разі суми ПДВ, сплачені постачальникам матеріально-технічних ресурсів та послуг, пов'язаних з їх наданням, не відноситимуться до податкового кредиту, а включатимуться до вартості теплової енергії.

Крім того, зазначену пільгу отримають всі споживачі зазначених послуг як з незначними доходами, так і з високими доходами, і будуть створені умови соціальної несправедливості в оподаткуванні різних по забезпеченості верств населення.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос