Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно доначисленных по акту документальной проверки сумм налога на добавленную стоимость

Государственная налоговая администрация
Письмо от 22.08.2000 № 11567/7/16-1220-6

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 22.08.2000 р. N 11567/7/16-1220-6

Державна податкова адміністрація України розглянула лист орендного підприємства щодо донарахованих за актом документальної перевірки сум податку на додану вартість і повідомляє наступне.

Відповідно до п. 4.1 ст. 4 цього Закону база оподаткування операцій з продажу товарів (робіт, послуг) визначається виходячи з їх договірної (контрактної) вартості, визначеної за вільними або регульованими цінами (тарифами). До складу договірної (контрактної) вартості включаються будь-які суми коштів, вартість матеріальних і нематеріальних активів, що передаються платнику податку безпосередньо покупцем через будь-яку третю особу в зв'язку з компенсацією вартості товарів (робіт, послуг), проданих (виконаних, наданих) таким платником податку.

Зважаючи на викладене, а також враховуючи те, що відповідно до нормативно-правових актів вартість житлово-комунальних послуг підлягає державному регулюванню, базою оподаткування податком на додану вартість буде розмір регульованої ціни (тарифу).

У разі відшкодування з місцевого бюджету частини тарифу, встановленого органами виконавчої влади, що не сплачена населенням у зв'язку з отриманням будь-яких категорій пільг та субсидій з оплати житлово-комунальних послуг, такі відшкодування, як складові частини регульованого тарифу, включаються до об'єкту оподаткування, базою якого є тариф.

бюджетні кошти, що надійшли в зв'язку з компенсацією житлово-комунальних послуг понад встановлений місцевими органами виконавчої влади тариф, не входять до бази оподаткування податком на додану вартість.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос