Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно вопросов правомерности отнесения сумм налога на добавленную стоимость в состав налогового кредита

Государственная налоговая администрация
Письмо от 05.01.2000 № 28/6/16-1220-21

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 05.01.2000 р. N 28/6/16-1220-21

Державна податкова адміністрація України розглянула лист відкритого акціонерного товариства щодо питань правомірності віднесення сум податку на додану вартість, що їх сплачено постачальникам товарів, до складу податкового кредиту і, враховуючи висновки державної податкової адміністрації в Херсонській області, повідомляє наступне.

Питання правомірності віднесення сум податку на додану вартість, сплачених платником податку у звітному періоді у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг), до складу податкового кредиту звітного періоду, регулюється пунктом 7.4 статті 7 Закону України від 03.04.97 р. N 168/97-ВР "Про податок на додану вартість".

За даними державної податкової адміністрації в Херсонській області у 1998 році та у січні - березні 1999 року ВАТ здійснювало операції з продажу товарів (робіт, послуг), які оподатковувалися податком на додану вартість за повною ставкою податку, а операції з продажу товарів (робіт, послуг), що не є об'єктом оподаткування або звільнені від оподаткування згідно зі статтями 3 та 5 Закону України від 03.04.97 р. N 168/97-ВР "Про податок на додану вартість", підприємство в зазначених періодах не проводило.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос