Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно обложения налогом на добавленную стоимость операций по передаче основных фондов от одного налогоплательщика на добавленную стоимость другому

Государственная налоговая администрация
Письмо от 15.09.1999 № 5291/6/16-1220-24

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 15.09.99 р. N 5291/6/16-1220-24

Державна податкова адміністрація України розглянула лист щодо оподаткування податком на додану вартість операцій з передачі основних фондів від одного платника податку на додану вартість іншому і повідомляє таке.

Статтею 1 Закону України від 03.04.97 р. N 168/97-ВР "Про податок на додану вартість" установлено, що продаж товарів - це будь-які операції, що здійснюються згідно з договорами купівлі-продажу, міни, поставки та іншими цивільно-правовими договорами, які передбачають передачу прав власності на такі товари за компенсацію незалежно від строків її надання, а також операції з безоплатного надання товарів. Такі операції з продажу відповідно до пункту 3.1 статті 3 Закону України "Про податок на додану вартість" є об'єктом оподаткування податком на додану вартість. Базу оподаткування таких операцій визначено статтею 4 цього Закону.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос