Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно возникновения права на налоговый кредит по налогу на добавленную стоимость при строительстве завода по переработке семян подсолнечника

Государственная налоговая администрация
Письмо от 24.11.1999 № 6603/6/16-1220-5

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 24.11.99 р. N 6603/6/16-1220-5

Державна податкова адміністрація України розглянула лист АТ щодо виникнення права на податковий кредит по податку на додану вартість при будівництві заводу з переробки насіння соняшнику, а також лист з цього питання державної податкової адміністрації в Донецькій області, і повідомляє таке.

Як свідчить висновок державної податкової адміністрації в Донецькій області, в даний час вказаним товариством здійснюється будівництво олійноекстракційного заводу, який відповідно до інвестиційного проекту буде одним із найсучасніших підприємств такого типу на Україні. Це підприємство споруджується на території вільної економічної зони, введення його в експлуатацію буде сприяти залученню іноземних інвестицій, створенню нових робочих місць, поставкам на внутрішній ринок високоякісної продукції.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос