Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно правомерности отнесения Донецкой железной дорогой к налоговому кредиту сумм налога на добавленную стоимость по услугам, связанным с ремонтом вагонов

Государственная налоговая администрация
Письмо от 04.05.2000 № 6183/7/16-1220-5

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 04.05.2000 р. N 6183/7/16-1220-5

Державна податкова адміністрація України розглянула лист Державної адміністрації залізничного транспорту України щодо правомірності віднесення Донецькою залізницею до податкового кредиту сум податку на додану вартість по послугах, пов'язаних з ремонтом вагонів, а також висновок з цього питання державної податкової адміністрації в Донецькій області, і повідомляє таке.

Як свідчить висновок державної податкової адміністрації в Донецькій області, у 1997 - 1998 роках по внутрішньовідомчих розрахунках Головним управлінням вагонного господарства "Укрзалізниці" Донецькій залізниці були пред'явлені витрати по ремонту вантажних вагонів.

Договір по ремонту вантажних вагонів було укладено між об'єднанням і Головним управлінням вагонного господарства "Укрзалізниці". Ремонт вагонів виконувався заводами об'єднання "Укрзалізпром", і рахунки подавалися Донецькій залізниці по приписному парку вантажних вагонів через Головне управління вагонного господарства "Укрзалізниці".

У зв'язку з тим, що Головне управління вагонного господарства "Укрзалізниці" не є платником податків, то розрахунки за виконані роботи між ним і Донецькою залізницею провадилися шляхом авізо. Податковий кредит, сформований Донецькою залізницею на підставі податкових накладних, наданих до рахунків, і листів Головного управління вагонного господарства "Укрзалізниці", в якому повідомили Залізницю про те, що податковий кредит ними не було сформовано.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос