Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отнесении в состав валовых расходов на выплату или начисление процентов по долговым обязательствам в каком-либо налоговом периоде

Государственная налоговая администрация
Письмо от 03.08.1999 № 4536/6/22-2216

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 03.08.99 р. N 4536/6/22-2216

Державна податкова адміністрація України розглянула лист з питань оподаткування і роз'яснює.

Відповідно до пп. 5.5.2 і 5.5.3 ст. 5 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" в редакції Закону України від 22.05.97 р. N 283/97-ВР (далі - Закон) для платників податку, 50 або більше відсотків статутного фонду яких перебуває у власності або управлінні осіб, що не є резидентами України, віднесення до складу валових витрат на виплату або нарахування процентів за борговими зобов'язаннями у будь-якому податковому періоді дозволяється у сумі, що не перевищує суми доходів такого платника податку протягом звітного періоду, отриманих у вигляді процентів, збільшеної на суму, що дорівнює 50 відсоткам оподатковуваного прибутку звітного періоду, без урахування суми отриманих процентів. Пунктом 1.10 ст. 1 Закону визначено, що до процентів відноситься платіж за використання майна, отриманого в користування (орендні, у тому числі лізингові та рентні операції). Підприємство орендує об'єкти комунальної власності. Законом України від 14.03.95 р. N 98/95-ВР "Про оренду державного майна" (п. 2 ст. 1) встановлено, що оренда об'єктів комунальної власності регулюється цим Законом, договором оренди тощо. При цьому згідно з п. 3 Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду державного майна, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.95 р. N 786 (із змінами і доповненнями) до орендної плати не включається оплата додаткових послуг, які орендодавець зобов'язується надавати орендарю, а також витрати на утримання орендованого майна.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос