Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно обложения налогом на добавленную стоимость услуг, предоставляемых подразделениями Государственной пожарной охраны МВД Украины по охране предприятий

Государственная налоговая администрация
Письмо от 15.04.1999 № 2146/6/16-1220-26

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 15.04.99 р. N 2146/6/16-1220-26

Державна податкова адміністрація України розглянула лист щодо оподаткування податком на додану вартість послуг, які надаються підрозділами Державної пожежної охорони МВС України з охорони підприємств, і повідомляє таке.

Підпунктом 3.2.6 Закону України "Про податок на додану вартість" встановлено, що не є об'єктом оподаткування державні платні послуги, що надаються фізичним або юридичним особам органами виконавчої влади і місцевого самоврядування та обов'язковість отримання (надання) яких встановлюється законодавством, включаючи плату за реєстрацію, отримання ліцензії (дозволу), сертифікатів у вигляді зборів, державного мита тощо.

Тобто однією із вимог щодо звільнення від сплати податку на додану вартість є те, що державні платні послуги надаються саме органами виконавчої влади і місцевого самоврядування, а не будь-якою іншою організацією або підприємством.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос