Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно права на налоговый кредит при приобретении продукции для приготовления пищи в столовой, находящейся на балансе предприятия

Государственная налоговая администрация
Письмо от 05.10.1998 № 10629/11/16-1220-10

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 05.10.98 р. N 10629/11/16-1220-10

Державна податкова адміністрація України розглянула лист щодо права на податковий кредит при придбанні продукції для приготування їжі в їдальні, яка знаходиться на балансі підприємства, і повідомляє.

Відповідно до пункту 4.2 статті 4 Закону України "Про податок на додану вартість" у разі продажу товарів (робіт, послуг) без оплати або з частковою оплатою їх вартості коштами у межах бартерних (товарообмінних) операцій, здійснення операцій з безоплатної передачі товарів (робіт, послуг), натуральних виплат у рахунок оплати праці фізичним особам, що перебувають у трудових відносинах з платником податку, передачі товарів (робіт, послуг) у межах балансу платника податку для невиробничого використання, витрати на яке не відносяться до валових витрат виробництва (обігу) і не підлягають амортизації, а також пов'язаній з продавцем особі чи суб'єкту підприємницької діяльності, який не зареєстрований як платник податку, база оподаткування визначається виходячи з фактичної ціни операції, але не нижчої за звичайні ціни.

Крім цього, до бази оподаткування податком на додану вартість включаються будь-які суми коштів, пов'язаних з компенсацією вартості товарів (робіт, послуг).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос