Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно обложения налогом на добавленную стоимость услуг по транспортировке российской нефти от пункта за пределами таможенной территории Украины к пункту на таможенной территории Украины (на нефтеперерабатывающие предприятия)

Государственная налоговая администрация
Письмо от 22.10.1998 № 11297/11/16-1314

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 22.10.98 р. N 11297/11/16-1314

Державна податкова адміністрація України розглянула запит стосовно оподаткування податком на додану вартість послуг з транспортування російської нафти від пункту за межами митної території України до пункту на митній території України (на нафтопереробні підприємства) і повідомляє таке.

Відповідно до підпункту 6.2.4 статті 6 Закону України від 03.04.97 р. N 168/97-ВР "Про податок на додану вартість" операції з надання транспортних послуг з перевезення пасажирів та вантажів за межами митного кордону України, а саме від пункту за межами державного кордону України до пункту проведення митних процедур з випуску пасажирів або вантажів з-під митного контролю на митну територію України (включаючи внутрішні митниці), оподатковуються за нульовою ставкою.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос