Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно обложения налогом на добавленную стоимость услуг по транспортировке (экспресс-перевозкам) небольших партий груза

Государственная налоговая администрация
Письмо от 07.12.1999 № 18412/7/16-1313

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 07.12.99 р. N 18412/7/16-1313

ДПАУ розглянула звернення дочірнього підприємства (ДП) щодо оподаткування ПДВ послуг із транспортування (експрес-перевезень) невеликих партій вантажу, а також запит ДПА у місті Києві із зазначеного питання і повідомляє таке.

Згідно з пп. 6.2.4 ст. 6 Закону України від 03.04.97 р. N 168/97-ВР "Про податок на додану вартість" податок за нульовою ставкою обчислюється щодо операцій з надання транспортних послуг з перевезення вантажів за межами митного кордону України, а саме: від пункту за межами державного кордону України до пункту проведення митних процедур з випуску вантажів з-під митного контролю на митну територію України (включаючи внутрішні митниці); від пункту проведення митних процедур з випуску вантажів за межі митного кордону України (включаючи внутрішні митниці) до пункту поза межами державного кордону України; між пунктами поза межами митного кордону України.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос