Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно обложения налогом на добавленную стоимость и акцизным сбором операций по вывозу товаров с территории Украины на территорию таможенных лицензионных складов для их последующей продажи через сеть беспошлинных магазинов

Государственная налоговая администрация
Письмо от 22.08.2000 № 4800/6/16-1313

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 22.08.2000 р. N 4800/6/16-1313

Державна податкова адміністрація України розглянула лист акціонерної компанії щодо оподаткування податком на додану вартість та акцизним збором операцій з вивезення товарів з території України на територію митних ліцензійних складів для їх наступного продажу через мережу безмитних магазинів "Дюті Фрі Трейдинг" і повідомляє.

Згідно зі статтею 6 Указу Президента України від 07.08.98 р. N 857/98 "Про деякі зміни в оподаткуванні", який набув чинності з 01.10.98 р., операції з вивезення товарів і супутніх таким товарам робіт (послуг) з митної території України на територію безмитних магазинів або ліцензійних складів оподатковуються ПДВ за нульовою ставкою. Зазначене правило поширюється на всі товари, крім тих, що звільнені від оподаткування (норма встановлена Законом України від 03.04.97 р. N 168/97-ВР "Про податок на додану вартість"). Під час здійснення операцій з подальшого вивезення (пересилання) товарів і супутніх таким товарам робіт (послуг) з території безмитних магазинів або ліцензійних складів за межі митного кордону України (експорту) податок на додану вартість не справляється (у тому числі за нульовою ставкою). У разі вивезення (пересилання) товарів з території безмитних магазинів та ліцензійних складів на митну територію України (крім території інших безмитних магазинів або ліцензійних складів) такі операції оподатковуються у порядку, передбаченому для оподаткування імпорту товарів.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос