Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно внедрения проекта обеспечения Украины нефтепродуктами, расчеты за которые проводятся предоставлением услуг по выполнению строительных работ в России

Государственная налоговая администрация
Письмо от 28.09.1999 № 8130/5/16-1218

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 28.09.99 р. N 8130/5/16-1218

ДПАУ за дорученням Кабінету Міністрів України розглянула лист народного депутата України щодо впровадження проекту забезпечення України нафтопродуктами, розрахунки за які проводяться наданням послуг з виконання будівельних робіт в Росії, і повідомляє таке.

Відповідно до підпункту 6.2.2 статті 6 Закону України від 03.04.97 р. N 168 "Про податок на додану вартість" щодо операцій з продажу робіт (послуг), призначених для використання та споживання за межами митної території України, податок на додану вартість справляється за нульовою ставкою. Таким чином, будівельні роботи, що будуть виконуватися підприємствами на об'єктах нафтогазового комплексу Росії, оподатковуються податком на додану вартість за нульовою ставкою.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос