Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно упрощенной системы налогообложения, учета и отчетности субъектов малого предпринимательства

Государственная налоговая администрация
Письмо от 24.05.2000 № 3698/5/15-1316

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 24.05.2000 р. N 3698/5/15-1316

ДПА України розглянула лист щодо застосування окремих положень Указу Президента України від 03.07.98 р. N 727/98 "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" (в редакції Указу від 28.06.99 р. N 746/99) і повідомляє.

Згідно зі ст. 1 зазначеного Указу спрощена система оподаткування, обліку та звітності запроваджується для суб'єктів малого підприємництва, зокрема, юридичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, у яких за рік середньооблікова чисельність працюючих не перевищує 50 осіб та обсяг виручки яких від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) не перевищує 1 млн. гривень.

Відповідно до ст. 1 розділу I Закону України від 07.02.91 р. N 698-XII "Про підприємництво" (зі змінами і доповненнями) підприємництво - це самостійна ініціатива, систематична, на власний ризик діяльність щодо виробництва продукції, виконання робіт, надання послуг та заняття торгівлею з метою одержання прибутку.

У разі якщо комунальне підприємство (друкарня, редакція газети, видавництво) зареєстроване як суб'єкт підприємницької діяльності у порядку, встановленому законодавством і є платником податків та зборів (обов'язкових платежів) на загальній основі, то у разі відповідності вищезазначеним вимогам Указу та за умови сплати всіх установлених податків та обов'язкових платежів за попередній звітний (податковий) період воно може перейти на сплату єдиного податку.  

На виконання ст. 4 зазначеного Указу наказом ДПА України від 12.10.99 р. N 554 затверджено Порядок ведення Книги обліку доходів і витрат суб'єктами малого підприємництва - юридичними особами, що застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос