Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отдельных вопросах обложения налогом на добавленную стоимость [относительно отмены освобождения от налога на добавленную стоимость по операциям по ввозу на таможенную территорию Украины и операций по продаже на таможенной территории Украины пособий, учебников и ученических тетрадей, изготовленных не отечественными товаропроизводителями]

Государственная налоговая администрация
Письмо от 28.03.2000 № 4328/7/16-1121

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 28.03.2000 р. N 4328/7/16-1121

Про окремі питання оподаткування податком на додану вартість

Державна податкова адміністрація України доводить до відома та керівництва в роботі Закон України від 17.02.2000 N 1460-III "Про внесення змін до статті 5 Закону України "Про податок на додану вартість", який згідно з пунктом 2 цього Закону набув чинності з дня його опублікування, тобто з 11 березня 2000 року ("Урядовий кур'єр" від 11.03.2000 за N 45).

Вказаним Законом скасовано звільнення від податку на додану вартість по операціях з ввезення на митну територію України та операцій з продажу на митній території України посібників, підручників та учнівських зошитів, які виготовлені не вітчизняними товаровиробниками. Тобто, починаючи з 11 березня поточного року, під час проведення митних процедур, а також при здійсненні операцій з подальшого продажу такі товари підлягають оподаткуванню податком на додану вартість за ставкою 20 відсотків.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос